Kategori

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ (AVM)

Alışveriş Merkezi, perakende sektöründe yer alan markaları tüketiciler ile buluşturan mağazaların yer almış oldukları yerlere denilmektedir. Alışveriş merkezi kısaca AVM olarak da bilinmektedir. Ülkemizde neredeyse her ilimizde çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar alışveriş merkezi sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Bu kategoride yer alan içeriklerde merak ettiğiniz tüm alışveriş merkezlerinde çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır. Alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri genel itibariyle sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında olsa da bazı günlerde ve çeşitli AVM’lerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı merak ettiğiniz alışveriş merkezini aratarak ilgili AVM hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı öneriyoruz.

Panora AVM çalışma saatleri

Panora AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Panora AVM, Ankara ilimizde Çankaya ilçesinde yer almakta olan Alışveriş Merkezlerinden bir tanesidir. Peki Panora AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani açılış kapanış saatleri ile mesai saatleri ve çalışma saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Kentpark AVM çalışma saatleri

Kentpark AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Kentpark AVM, Ankara ilimizde yer alan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Peki Kentpark AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Antares AVM çalışma saatleri

Antares AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Antares AVM, Ankara ilimizde bulunmakta olan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Antares AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Anatolium avm çalışma saatleri

Anatolim AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Anatolium AVM, Ankara ilimizde bulunmakta olan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Anatolium AVM çalışma saatleri, mesai saatleri, saat kaçta açılır kapanır, kaça kadar açıktır yani açılış kapanış saati hakkında bilgiler yazımız devamında.

Forum Ankara çalışma saatleri

Forum Ankara Çalışma ve Mesai Saatleri

Forum Ankara Outlet AVM, Ankara ilimizde Keçiören ilçesinde yer almakta olan bir alışveriş merkezidir. Forum Ankara sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış kapanış saati yazımız devamındadır.

Ankamall çalışma saatleri

ANKAmall AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Ankamall, Ankara ilimizde Yenimahalle ilçesinde yer almakta olan alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Peki Ankamall AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saatleri yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Ege Park Mavişehir AVM çalışma saatleri

Ege Park Mavişehir AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Ege Park Mavişehir AVM, İzmir ilimizde Karşıyaka ilçesinde yer almakta olan alışveriş merkezlerinden birisidir. Peki Ege PArk Mavişehir AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Mavibahçe AVM çalışma saatleri

Mavibahçe AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Mavibahçe AVM, İzmir ilimizde Karşıyaka ilçesinde yer almakta olan ilçelerden bir tanesidir. Mavibahçe AVM çalışma saatleri, mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır yani saat kaça kadar açıktır konularında detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Emaar Square AVM çalışma saatleri

Emaar Square Mall AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Emaar Square Mall AVM, İstanbul ilimizde yer almakta olan alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Peki Emaar Square Mall AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Torium AVM çalışma saatleri

Torium AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Torium Alışveriş Merkezi yani Torium AVM, İstanbul ilimizde yer alan ülkemizin en büyük AVM’lerinden birisidir. Peki Torium AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.