Kategori

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ (AVM)

Alışveriş Merkezi, perakende sektöründe yer alan markaları tüketiciler ile buluşturan mağazaların yer almış oldukları yerlere denilmektedir. Alışveriş merkezi kısaca AVM olarak da bilinmektedir. Ülkemizde neredeyse her ilimizde çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar alışveriş merkezi sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Bu kategoride yer alan içeriklerde merak ettiğiniz tüm alışveriş merkezlerinde çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır. Alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri genel itibariyle sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında olsa da bazı günlerde ve çeşitli AVM’lerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı merak ettiğiniz alışveriş merkezini aratarak ilgili AVM hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı öneriyoruz.

Akasya AVM çalışma saatleri

Akasya AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Akasya AVM, İstanbul ilimizde Acıbadem’de yer almakta olan bir alışveriş merkezidir. Akasya AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Marmara Forum çalışma saatleri

Marmara Forum Çalışma ve Mesai Saatleri

Marmara Forum, İstanbul ilimizde bulunan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Peki Marmara Forum sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Ankamall çalışma saatleri

ANKAmall Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

ANKAmall, Ankara ilimizde hizmet vermekte olan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Peki Ankamall AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Piazza AVM çalışma saatleri

Piazza Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Piazza; Şanlıurfa, Samsun ve Kahramanmaraş illerimizde bulunmakta olan bir alışveriş merkezi zinciridir. Piazza Alışveriş Merkezi yani Piazza AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Marmara Park çalışma saatleri

Marmara Park Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi 2012 yılında hizmete açılmış olan bir alışveriş merkezidir. Marmara Park AVM sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Korupark AVM çalışma saatleri

Korupark AVM Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Korupark Alışveriş Merkezi, 2007 yılında inşaat alanında önde gelen şirketlerden bir tanesi olan Torunlar GYO tarafından yapılmış olan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Korupark Alışveriş Merkezi saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kuyumcukent çalışma saatleri

Kuyumcukent Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kuyumcukent Alışveriş Merkezi (AVM) içinde yer alan mağazaların ve Wedding World sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Forum İstanbul çalışma saatleri

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi ya da kısa ve bilinen adı ile Forum İstanbul, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde, Kocatepe mahallesinde yer alan bir alışveriş merkezidir. Forum İstanbul saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Forum İstanbul çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.