Autoshow Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

by admin

Otomobil tutkunlarının her sene merakla beklediği Autoshow, her sene yapılmaktadır. Son model otomobillerin tanıtımları yapılan ve dünyanın en büyük otomobil fuarları arasında gösterilen Autoshow her sene çok sayıda ziyaretçi çekmektedir.  Tüyap İstanbul Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Autoshow, 2022 yılında 21 ile 30 Nisan tarihleri arasında yapılması planlanmakta. Fuarı ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler ise Autoshow saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık merak ediyorlar. Yazımız devamında Autoshow çalışma saatleri, mesai saatleri ve ziyaret saatleri yer almaktadır.

Autoshow Ziyaret Saatleri ve Günleri 2022

İstanbul Autoshow Fuarı hafta içi her gün saat 12:00’de açılacak ve 21:00’da kapanacak. Fuar hafta sonu ise 11:00’de açılacak ve 21:00’de kapanacak. Autoshow çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

Autoshow Saat Kaçta Açılıyor : İstanbul Autoshow hafta içi saat 12:00’de hafta sonu ise saat 11:00’de açılmaktadır.

Autoshow Saat Kaçta Kapanıyor : Autoshow hafta içi ve hafta sonu saat 21:00’de kapanmaktadır.

Autoshow Hafta Sonu Açık Mı : Autoshow hafta sonu da açıktır ve ziyaretçilerini beklemektedir. Fuar hafta sonu 11:00 ile 21:00 arası açıktır.

Autoshow Ne Zaman Başlıyor : Autoshow 21 Nisan 2017 Cuma günü başlayacak ve fuarda yüzlerce farklı model olacak.

Autoshow Ne Zaman Bitecek : Autoshow 30 Nisan 2017 Pazar günü 21:00’de kapanacaktır. Fuarı ziyaret edemeyenler bir sonraki seneyi beklemek durumunda kalacaklardır.

Autoshow fuarında birbirinden ünlü dünyaca markaların en son modelleri katılacak. Autoshow giriş ücreti hafta içi 20 TL ve hafta sonu 40 TL olacak. Kadınlar için hafta içi girişler ücretsiz, hafta sonu ise 10 TL olmasına karar kılındı. Öğrenciler ise hafta içi ücretsiz ve hafta sonu 5 TL vererek fuara ziyaret saatleri içerisinde girebilecekler. Bu yazımızda Autoshow ziyaret saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz