Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

by admin

Devlet Hastanesi halkın sağlık ihtiyaçlarını gidermek amacıyla, kar amacı gütmeden devlet eliyle kurulmuş olan kamu kuruluşlarıdır. Ülkemizin hemen hemen bütün il ve ilçelerinde hizmet vermektedirler. Yılın belirli dönemlerinde Devlet Hastaneleri bünyesinde çok sayıda personel alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılmaktadır. Devlet Hastanesi tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanları ve iş başvurusu formu ve nasıl iş başvurusu yapılır detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Devlet Hastanesi Sözleşmeli, Kadrolu Memur, Personel, Eleman ve İşçi Alımı

Yeni açılan ve açılması planlanan ile mevcut Devlet Hastaneleri kadrolarına yılın hemen hemen her döneminde ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Alımların bir çoğu Sözleşmeli, Kadrolu (Daimi) ve geçici işçi statüsünde olmakla birlikte, çok sayıda kişiye ihtiyaç duyulmakta. Aşağıda aranılan kadrolar ve güncel iş ilanları ile bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2022

Devlet Hastanesi bünyesine yıl içerisinde alımı yapılması planlanan kadrolu, sözleşmeli ve daimi boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları arasında: personel alımı, taşeron işçi alımı, özel güvenlik görevlisi alımı, temizlik elemanı alımı, hemşire alımı, hasta kayıt personeli alımı, ebe alımı, tekniker ve teknisyen alımı, eski hükümlü, tıbbi sekreter alımı, anestezi teknikeri alımı, ameliyathane personeli alımı, engelli personel, hasta bakıcı ve hasta bakım personeli alımı, hasta hakları birimi personeli, radyoloji teknikeri, sözleşmeli personel ve sözleşmeli memur alımı gibi ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu, deneyimli deneyimsiz bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabileceği  çok sayıda boş kadro yer almakta. Peki Devlet Hastanelerine iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Devlet Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyenler için alımı yapılacak olan kadrolu, sözleşmeli, geçici işçi ve personellerin izlemesi gereken birden fazla yol bulunmaktadır. Memur kadroları için öncelikli olarak KPSS sınavı üzerinden belli bir baraj puanı alınması ve devlet tarafından açılan kadrolara iş başvurusu yapılması gerekmektedir.  İşçi alımı ve personel alımı için hastanelerin açmış oldukları işçi alımı açık iş ilanlarını takip etmeleri ve işkur üzerinden bu iş ilanlarına başvuruda bulunmaları gerekmekte. Aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile açık iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR kaydınızın güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Unutmayın devlet kadrolarına işçi alımları artık işkur üzerinden yapılmaktadır. Konu ile alakalı görüş ve önerilerinizi bizlere yorum bölümümüzden iletebilirsiniz.

Devlet Hastanesi İş Başvurusu Yapmak ve İş İlanlarına ulaşmak için TIKLAYIN!

BENZER YAZILAR

1 Yorum

Hande14/07/2021 - 23:29

iş arıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkür ederim.

Reply

Yorum Yaz