Et ve Süt Kurumu Çalışma ve Mesai Saatleri

by admin

Et ve Süt Kurumu Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Et ve Süt Kurumu ya da bilinen adı ile ESK, merkezi Ankara ilimizde bulunan resmi bir kuruluştur. Et ve Süt Kurumu ülkemizde hayvancılığın ve balıkçılığın geliştirilmesi amacı ile kurulmuştur. Daha sonra özelleştirme kapsamına alınmış ve adı Et ve Balık Kurumu olarak yenilenmiştir. Ancak uzun zamandır yeniden Et ve Süt Kurumu adını kullanmaktadır. Et ve Süt Kurumu mağazalarında kasaplara göre daha uygun fiyata ürünlerin satılmasından dolayı yoğunluk oluşmaktadır. Peki Et ve Süt Kurumu satış mağazaları, satış noktaları, bayileri ya da diğer adıyla şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Et ve Süt Kurumu çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu Çalışma Saatleri 2022

Et ve Süt Kurumu mağazaları sabah saat 09:30’da açılmakta ve akşam saat 18:30’da kapanmaktadır. Et ve Süt Kurumu şubeleri haftanın 6 günü çalışmaktadır. Pazar günleri ise kapalıdır. Kurumun çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Kurumun şubeleri sabah saat 09:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Et ve Süt Kurumu Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : ESK marketleri akşam saat 18:30’a kadar açıktır.

Et ve Süt Kurumu Hafta Sonu Açık Mı / Tatil Mi : Et ve Süt Kurumu satış noktaları haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) çalışır. Pazar tüm şubeler kapalıdır.

Et ve Süt Kurumu Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 19 Mayıs ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde Et ve Süt Kurumu satış bölümü hizmet sunmamaktadır.

Et ve Süt Kurumu’nun Adana, Ağrı, Ankara, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Sakarya ve Yozgat illerinde bulunan satış mağazaları kurumun kendi satış mağazalarıdır. Ancak İstanbul, İzmir, Bursa, Trabzon, Kocaeli, Mersin, Samsun gibi illerimizde yer alan satış mağazaları franchise mağazalarıdır ve her şubenin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri değişmektedir. Burada bulunan mağazalardaki çalışma saatlerini merak ediyorsanız yorum bölümümüzden ilgili mağazayı sorabilirsiniz. Et ve Süt Kurumu çalışma saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz