Happy Center Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

by admin

Happy Center 1969 senesinde kurulmuş olup, gıda sektöründe ve perakende sektöründe kaliteli ve güvenli bir hizmet veren marketler zinciridir. Özgün yaklaşımı ile perakende sektörüne farklı bir boyut kazandırmış olan Happy Center, Altun Şirketler Grubu bünyesinde hizmet veren bir kuruluştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdürmüş olan Happy Center, 2018 yılına geldiğimizde aylık 5 milyon sepet satışı ve 130’u aşkın şubesi ile hizmet vermektedir. Yeni şubeler açmak ve büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen Happy Center “Alışveriş her yerden, mutlu alışveriş Happy’den yapılır” sloganı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüzde çok sayıda kişiye hizmet veren Happy Center saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor,  servis saatleri ne zaman merak ediyorlar. Yazımız devamında Happy Center çalışma saatleri ile mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Happy Center Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Happy Center mağazaları sabah saat 09:00’da açılmakta ve 22:00’da kapanmaktadır.  Mağazalarında öğle tatili arası bulunmayan Happy Center ayrıca bayram günlerinde ve diğer resmi tatillerde de açık durumdadır. Happy Center servis saatleri ise 09:00 ile 21:00 olarak belirtilmiştir.

Happy Center Mesai Saatleri : Happy Center mağazaları 09:00 ile 22:00 arasında hizmet verir.

Happy Center Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Happy Center market hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü sabah saat 09:00’da açılmaktadır.

Happy Center Saat Kaçta Kapanıyor : Happy Center mağazaları akşam saat 22:00’da kapanmaktadır.

Happy Center Servis Saatleri : Happy Center online alışveriş imkanı da sunmaktadır. Bu sayede alacak olduğunuz ürünler sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında teslim edilir. Genel itibariyle mağazalarında yarım saat ara ile servise çıkılmaktadır.

Happy Center Hafta Sonu Açık Mı : Happy Center Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da, tıpkı hafta içi olduğu gibi aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Ayrıca Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi dini tatil günleri ile diğer resmi tatil günlerinde de yine aynı saatlerde hizmet vermektedir.

Happy Center mağazaları şu an için İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Balıkesir illerimizde bulunmaktadır. Ancak ilerleyen yıllarda hizmet verdiği il sayını arttırmayı hedeflemektedir. Happy Center açılış saatlerikapanış saatleri yani çalışma saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz