Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Toplum Sağlığı Merkezi çalışma saatleri

Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) Çalışma ve Mesai Saatleri

Toplum Sağlık Merkezi (TSM) sağlık reformundan sonra ortaya çıkmış olan sağlık kuruluşlarıdır. Toplum Sağlık Merkezi (TSM) çalışma saatleri, mesai saatleri, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır ile çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

İSPARK çalışma saatleri

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri

Bu yazımızda İSPARK çalışma saatleri ve mesai saatleri ile açılış kapanış saati, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır detaylı olarak anlattık.

İSU çalışma saatleri

İSU Çalışma ve Mesai Saatleri

İSU, İzmit ( Kocaeli ) ilimizde hizmet vermekte olan bir kamu kuruluşudur. Peki İSU sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış kapanış saati hakkında bilgiler yazımız devamında.

EMO çalışma saatleri

EMO Çalışma ve Mesai Saatleri

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) çalışma saatleri, mesai saatleri, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati, Cumartesi ve Pazar hafta sonu bayramda açık mı, kapalı mı gibi konularda detaylı bilgiler yazımız devamında.

Koski çalışma saatleri

KOSKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

KOSKİ, Konya ilimizde vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan kuruluştur. Peki KOSKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır ile çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saati hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

MESKİ çalışma saatleri

MESKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

MESKİ, Mersin ilimizde temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan kurumdur. MESKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, Cumartesi Pazar açık mıdır yani çalışma saatleri ile mesai saatleri haberimiz devamındadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışma saatleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çalışma ve Mesai Saatleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Peki İzmir Büyükşehir Belediyesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışma saatleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Ankara, ülkemizin başkenti ve aynı zamanda da en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Ankara Büyükşehir Belediyesi de en yoğun çalışan belediyeler arasında yer almaktadır. Peki Ankara Büyükşehir Belediyesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri yazımız devamında yer almaktadır.