Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Milli Kütüphane çalışma saatleri

Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Milli Kütüphane, ülkemizde dünyada var olan benzerleri esas alınarak kurulmuş olan ulusal bir kütüphanedir. Ankara il merkezimizde Çankaya ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Milli Kütüphanenin kuruluşu 1946 senesine dayanmaktadır. Kitap, süreli yayın ve kitap dışı belgelerden oluşturulan 3.087.021 eserlik bir arşivi vardır. Peki Milli Kütüphane sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri için hemen TIKLAYIN.

İGDAŞ çalışma saatleri

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. yani bilinen kısa adıyla İGDAŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan, İstanbul ilinin doğalgaz alt yapısını, dağıtımını ve işletimini sağlamakla görevli bir kamu iştirakidir. İGDAŞ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İstanbul Ticaret Odası çalışma saatleri

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Ticaret Odası ya da bilinen kısa adı ile İTO, İstanbul ilimize bulunan ticari kurum ve kişilerin ticari işlemlerinin düzenlendiği, kayıt altına alındığı ve bu işletmelere ait sicillerin tutulduğu bir kurumdur. İstanbul Ticaret Odası faaliyetlerini genel itibariyle Eminönü ilçesinde bulunan merkez binasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca Kadıköy, Pendik, Perpa, Giyimkent gibi yerlerde de birimleri bulunmaktadır. İTO çalışma saatleri mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgi haberimizde.

Aile Hekimi çalışma saatleri

Aile Hekimi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Aile hekimi veya aile doktoru genel itibariyle ikamet adresinize en yakın sağlık merkezinde bulunan, bir bireyi tüm yönleriyle incelemek amacı ile eğitilmiş olan hekimlere denilmektedir. Aile hekimi çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında.

Muhtarlık çalışma saatleri

Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Köy veya mahalle tüzel kişiliğinde idarenin başı olan kimselere muhtar denilmektedir. Vatandaşlarımız muhtarlıklar kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır merak etmektedirler. Yazımız devamında muhtarlıkların çalışma saatleri ve çalışma günleri ile mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.