Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Kayseri paso merkezi çalışma saatleri

Kayseri Paso Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Kayseri Paso Merkezi veya diğer adıyla Kart 38 işlem merkezi, Kayseri ilimizde toplu taşıma araçlarından faydalanabilmek için vatandaşlarımızın almak durumunda oldukları kartları temin edebileceği noktalara verilen isimdir. Peki Kayseri paso merkezi yani kart38 işlem merkezi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Gazdaş çalışma saatleri

GAZDAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri

Gaziantep Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla GAZDAŞ, doğalgaz dağıtımından sorumlu ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Gazdaş saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Trafik şube müdürlüğü çalışma saatleri

Trafik Şube Müdürlüğü Çalışma ve Mesai Saatleri

Trafik Tescil Şube Müdürlüğü çok sayıda işlemimizi gerçekleştirmek adına uğradığımız noktalardan bir tanesidir. Trafik şube müdürlüğü sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Şoförler Odası çalışma saatleri

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri

Şoförler ve Otomobilciler Odası ya da bilinen kısa adıyla şoförler odası, ülkemizde her ilimizde bulunan meslek odalarından bir tanesidir. Şoförler odası sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

ismmmo çalışma saatleri

İSMMMO Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye’nin en genç ve en dinamik meslek örgütlerinden birisi olan İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) 20 Mart 1990’da kurulmuştur. İSMMMO sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Samsun SASKİ çalışma saatleri

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa adı ile SASKİ, 1995 yılında Samsun ilinde ikamet eden kişilerin temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan bir kuruluştur. Peki Samsun SASKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İMÇ çalışma saatleri

İstanbul Manifaturacılar Çarşısı Çalışma ve Mesai Saatleri

İstanbul Manifaturacılar Çarşısı ya da kısa ve bilinen adı ile İMÇ, İstanbul ilimizde yer alan Atatürk Bulvarı’nın Bozdoğan Kemeri ile Unkapanı arasındaki bölgesinde yer alan ve 1.117 adet dükkandan oluşan bir çarşıdır. İMÇ saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Denizli teleferik çalışma saatleri

Denizli Teleferik Çalışma ve Mesai Saatleri

Denizli ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirmek, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla 1400 metre rakıma kadar çıkan Denizli Teleferik projesi hayata geçirildi. Peki Denizli teleferik sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Kızılay Kan Merkezi çalışma saatleri

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Türk Kızılayı, bölge kan Merkezleri, kan bağış merkezleri ve mobil kan bağış araçları sayesinde ülkemizin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli olarak bağışçılardan sağlamayı hedeflemektedir. Peki Kızılay kan merkezleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Kızılay kan merkezi çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Halk Eğitim Merkezi çalışma saatleri

Halk Eğitim Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Halk eğitim merkezleri bireylerin meslek edinmelerinde, gelişen şartlara ayak uydurmalarında ve eğitimlerini tamamlarında görev alan kurumlardır. Halk eğitim merkezleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.