Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Busmek çalışma saatleri

BUSMEK Kurs Merkezlerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları yani kısa ve bilinen adı ile BUSMEK, 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan ücretsiz derslerin verilmiş olduğu eğitim merkezleridir. Peki Busmek saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Busmek çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

ismek çalışma saatleri

İSMEK Çalışma ve Mesai Saatleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları yani bilinen kısa adı ile İSMEK, 1996 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Peki İSMEK kurs merkezleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? İSMEK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Müftülük çalışma saatleri

Müftülük Çalışma ve Mesai Saatleri

Müftü il ve ilçelerde Müslümanların din işlerine bakmakta olan ve fetva verebilen görevlilere denilmektedir. Müftülük ise bu kişilerin görev yapmakta oldukları kuruluşa verilen isimdir. Peki müftülükler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

yok-calisma-saatleri

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Çalışma ve Mesai Saatleri

Yükseköğretim Kurulu veya bilinen kısa adı ile YÖK, yükseköğretim kurumlarının öğretimini planlamak, düzenlemek, yönetmek ve denetlemek üzere kurulmuş bir kurumdur. Peki YÖK çağrı merkezi saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Yuşa Hazretleri Türbesi ziyaret saatleri

Yuşa Hazreti Türbesi Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Müslümanlığı yaymak üzere Dünya’ya gelmiş olan Hazreti Yuşa, Hazreti Yusuf’un neslinden gelmektedir. Peki İstanbul’da bulunan Yuşa Hazretleri Türbesi ziyaret saatleri, ziyaret günleri ne zamandır? Hazreti Yuşa Türbesi ziyaret saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Genelevlerin çalışma saatleri

Genelev Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Genelev, randevuevi ya da (argo: kerhane), seks işçisi kişilerin ücret karşılığında cinsel ilişki kabul kurdukları mekanlar topluluğudur. Genelevler saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Galata Kulesi ziyaret saatleri

Galata Kulesi Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Galata Kulesi, İstanbul ilimizde Galata semtinde yer alan şehrin önemli sembolleri arasında bulunan bir yapıdır. Galata Kulesi saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani ziyaret saatleri ve ziyaret günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Öğrenci işleri çalışma saatleri

Öğrenci İşleri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Öğrenci işleri üniversitelerde eğitim görmekte olan öğrencilerin neredeyse merkezi konumundadır. Peki öğrenci işleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Öğrenci işleri çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.