Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

yok-calisma-saatleri

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Çalışma ve Mesai Saatleri

Yükseköğretim Kurulu veya bilinen kısa adı ile YÖK, yükseköğretim kurumlarının öğretimini planlamak, düzenlemek, yönetmek ve denetlemek üzere kurulmuş bir kurumdur. Peki YÖK çağrı merkezi saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Yuşa Hazretleri Türbesi ziyaret saatleri

Yuşa Hazreti Türbesi Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Müslümanlığı yaymak üzere Dünya’ya gelmiş olan Hazreti Yuşa, Hazreti Yusuf’un neslinden gelmektedir. Peki İstanbul’da bulunan Yuşa Hazretleri Türbesi ziyaret saatleri, ziyaret günleri ne zamandır? Hazreti Yuşa Türbesi ziyaret saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Genelevlerin çalışma saatleri

Genelev Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Genelev, randevuevi ya da (argo: kerhane), seks işçisi kişilerin ücret karşılığında cinsel ilişki kabul kurdukları mekanlar topluluğudur. Genelevler saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Galata Kulesi ziyaret saatleri

Galata Kulesi Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Galata Kulesi, İstanbul ilimizde Galata semtinde yer alan şehrin önemli sembolleri arasında bulunan bir yapıdır. Galata Kulesi saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani ziyaret saatleri ve ziyaret günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Öğrenci işleri çalışma saatleri

Öğrenci İşleri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Öğrenci işleri üniversitelerde eğitim görmekte olan öğrencilerin neredeyse merkezi konumundadır. Peki öğrenci işleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Öğrenci işleri çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Miniatürk ziyaret saatleri

Miniatürk Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

Miniatürk ya da Minyatür Türkiye Park, Türkiye’deki çeşitli yapıtların maketlerinin sergilendiği 60.000 metrekareyle dünyanın en geniş alana kurulmuş minyatür parkıdır. Miniatürk saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

İstanbul Akvaryum çalışma saatleri

İstanbul Akvaryum Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Akvaryum, şehrin Avrupa Yakası’nda Bakırköy ilçesi Şenlikköy (Florya) mahallesi sınırları içinde bulunan bir rekreasyon alanıdır. İstanbul Akvaryum saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.