Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Miniatürk ziyaret saatleri

Miniatürk Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

Miniatürk ya da Minyatür Türkiye Park, Türkiye’deki çeşitli yapıtların maketlerinin sergilendiği 60.000 metrekareyle dünyanın en geniş alana kurulmuş minyatür parkıdır. Miniatürk saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

İstanbul Akvaryum çalışma saatleri

İstanbul Akvaryum Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Akvaryum, şehrin Avrupa Yakası’nda Bakırköy ilçesi Şenlikköy (Florya) mahallesi sınırları içinde bulunan bir rekreasyon alanıdır. İstanbul Akvaryum saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Arefe günü PTT açık mı?

Arefe Günü PTT açık mı, çalışıyor mu, tatil mi?

Arefe günü, Ay takvimine göre Zilhicce ayının dokuzuncu günü yani Kurban Bayramı’ndan bir önceki gündür. Peki PTT arefe günü açık mı? Arefe günü PTT çalışıyor mu? PTT Arefe günü tatil mi? PTT şubeleri arefe günü kaça kadar açık haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Ulucanlar cezaevi müzesi ziyaret saatleri

Ulucanlar Cezaevi Müzesi Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Ulucanlar Cezaevi, Ankara’nın Ulucanlar semtinde bulunan, tutuklu ve hükümlülerin son derece insanlık dışı koşullarda kalmış olduğu, içeriye girdiğinizde tüm yaşananları hissedebileceğiniz bir yerdir. Peki Ulucanlar Cezaevi Müzesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Ulucanlar Cezaevi Müzesi ziyaret saatleri ve ziyaret günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Alo 170 çalışma saatleri

Alo 170 Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi yani bilinen kısa adı ile Alo 170 hattı 2010 yılından bu yana hizmette olan ve SGK bünyesinde hizmet veren bir servistir. Alo 170 çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Eminönü çarşısı çalışma saatleri

Eminönü Çarşısı Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

İstanbul ilimizde yer alan Eminönü Çarşısı her gün binlerce ziyaretçi çekmekte olan, akla gelmeyecek çeşitlilikte ürünü hem bir arada görüp, hem de ucuza satın alabileceğiniz ender yerlerden bir tanesidir. Peki Eminönü Çarşısı sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Eminönü Çarşısı ziyaret ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Milli Eğitim Müdürlüğü çalışma saatleri

Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışma ve Mesai Saatleri

Milli Eğitim Bakanlığı, milli eğitim hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş olan bir bakanlıktır. Ülkemizde illerimizde ve ilçelerimizde, bakanlık kapsamındaki işlemlerin halledilmesi adına milli eğitim müdürlükleri bulunmaktadır. Milli Eğitim Müdürlükleri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani açılış kapanış saatleri ne zaman, çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.