Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Verem Savaş çalışma saatleri

Verem Savaş Dispanseri Çalışma ve Mesai Saatleri

Verem Savaş Dispanseri, Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan ülkemizde verem ile mücadele etmek üzere kurulmuş olan bir sağlık kuruluşudur. Peki Verem Savaş Dispanseri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, hafta sonu açık mıdır, çalışma ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Hırka-i Şerif ziyaret saatleri ve günleri

Hırka-i Şerif Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Hırka-i Şerif, Peygamber Hz. Muhammed’e ait olduğuna inanılan ve Hırka-i Şerif Camii’nde bulunan hırkadır. Peki Hırka-i Şerif ne zaman açılıyor, ne zamana kadar açık, açıldı mı, açık mı, hangi saatlerde ziyaretlere açık, saat kaçta açılır kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, ziyaret saatleri, ziyaret günleri ve giriş saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

İzmir Enternasyonal Fuarı ziyaret saatleri

İzmir Enternasyonal Fuarı Ziyaret ve Çalışma Saatleri

İzmir Fuarı ülkemizin en köklü fuarlarından bir tanesidir. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ne zaman hangi tarihte başlıyor, ne zaman bitiyor, saat kaçta açılıyor kapanıyor yani ziyaret saatleri, ziyaret günleri ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Halk Ekmek çalışma saatleri

Halk Ekmek Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Halk Ekmek çok sayıda ilimizde hizmet vermekte olan, bulunduğu illerde ekmek ihtiyacını karşılayan bir kuruluştur. Halk Ekmek satış noktaları, büfeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Yıldız Sarayı ziyaret saatleri ve günleri

Yıldız Sarayı Ziyaret Saatleri ve Günleri

Yıldız Sarayı, Sultan 3. Selim’in annesi için yaptırılmıştır. Günümüzde Beşiktaş İlçesi’nde yer alır. Peki Yıldız Sarayı ziyaret saatleri ve ziyaret günleri ne zamandır? Yıldız Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Topkapı Sarayı ziyaret saatleri ve ziyaret günleri

Topkapı Sarayı Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Topkapı Sarayı, Osmanlı İmparatorluğu’nun 400 senesince, devletin idare merkezi olarak kullanılmış olan ve Osmanlı padişahlarının yaşamış olduğu saraydır. Topkapı Sarayı, Fatih Sultan Mehmet tarafından 1478 senesinde yaptırılmıştır. Peki Topkapı Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Topkapı Sarayı ziyaret saatleri ve günleri yazımız devamında yer almaktadır.

Dolmabahçe Sarayı ziyaret saatleri

Dolmabahçe Sarayı Ziyaret Saatleri ve Günleri

Dolmabahçe Sarayı, inşaatı 1843 yılında başlayan ve 1856 yılında son bulan ve Sultan Abdülmecit’in mimarı olan Karabet Balyan tarafından yapılan bir saraydır. Peki Dolmabahçe Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, ziyaret saatleri yani çalışma saatlerin ne zaman? Tüm bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

AÖF bürolarının çalışma saatleri

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bürolarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Açıköğretim Fakültesi ya da bilinen kısa adı ile AÖF, uzaktan eğitim metodu ile eğitim veren Anadolu Üniversitesinin bir fakültesidir. 1 milyondan fazla öğrenci açıköğretim fakültesinde eğitim görmektedir. Peki AÖF büroları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Et ve Süt Kurumu çalışma saatleri

Et ve Süt Kurumu Çalışma ve Mesai Saatleri

Et ve Süt Kurumu ya da eski adı ile Et ve Balık Kurumu saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.