Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Dolmabahçe Sarayı ziyaret saatleri

Dolmabahçe Sarayı Ziyaret Saatleri ve Günleri

Dolmabahçe Sarayı, inşaatı 1843 yılında başlayan ve 1856 yılında son bulan ve Sultan Abdülmecit’in mimarı olan Karabet Balyan tarafından yapılan bir saraydır. Peki Dolmabahçe Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, ziyaret saatleri yani çalışma saatlerin ne zaman? Tüm bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

AÖF bürolarının çalışma saatleri

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bürolarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Açıköğretim Fakültesi ya da bilinen kısa adı ile AÖF, uzaktan eğitim metodu ile eğitim veren Anadolu Üniversitesinin bir fakültesidir. 1 milyondan fazla öğrenci açıköğretim fakültesinde eğitim görmektedir. Peki AÖF büroları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Et ve Süt Kurumu çalışma saatleri

Et ve Süt Kurumu Çalışma ve Mesai Saatleri

Et ve Süt Kurumu ya da eski adı ile Et ve Balık Kurumu saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Borsa İstanbul çalışma ve seans saatleri

Borsa İstanbul (BİST) Seans Saatleri ve Çalışma Saatleri

Borsa İstanbul ya da kısa bilinen adı ile BİST, Türkiye’de 1985 yılında ilk olarak İstanbul Menkul Kıymetler Borsası adıyla açılan 2013’te “Borsa İstanbul” olan, sermaye piyasasında faaliyet gösteren Türk ve yabancı kaynaklı bankalara, aracı kurumlara saklama ile takas hizmeti verir. 5 Nisan 2013 tarihinde ise «İstanbul Menkul Kıymetler Borsası» olan adı, “Borsa İstanbul” olarak değiştirilmiştir. Ayrıca “Yatırıma değer!” resmi slogan olarak kabul edilmiştir. Borsa İstanbul saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Borsa İstanbul çalışma saatleri, mesai saatleri ve seans saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

ÖSYM bürolarının ve başvuru merkezlerinin çalışma saatleri

ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi, kısaca ÖSYM, yükseköğretim programlarına girmek için başvuran adaylar arasından, başarılı olma olasılıkları diğerlerinden daha yüksek olanları seçerek bu programlara yerleştirmek amacı ile kurulmuş olan devlet kurumudur. ÖSYM bürolarının çalışma saatleri ve mesai saatleri ile çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Mısır Çarşısı çalışma ve ziyaret saatleri

Mısır Çarşısı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Mısır Çarşısı, İstanbul ilimizde Eminönü’nde Yeni Camii’nin arkasında ve Çiçek Pazarı’nın yanındadır. İstanbul’un en eski kapalı çarşılarından biridir. Aktarlarıyla meşhur bu çarşıda halen tabii ilaçlar, baharat, çiçek tohumları, nadir bitki kök ve kabukları gibi eski geleneğine uygun ürünlerin yanı sıra; kuruyemiş, şarküteri ürünleri, değişik gıda maddeleri satılmaktadır. Peki Mısır Çarşısı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Haberimizde Mısır Çarşısı çalışma saatleri ve ziyaret saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

Adliyelerin çalışma saatleri

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatleri

Adaleti sağlamakla görevli makamların tamamının yer aldığı devlet dairelerine adliye denilmektedir. Adliye içinde mahkemeler ve savcılıklar bulunmaktadır. Hukuk ve adalet işlemlerinin yürütüldüğü resmi yapılar olan adliyeler sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında adliyelerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Türkiye Noterler Birliği çalışma saatleri

Türkiye Noterler Birliği Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Noterler Birliği yani TNB, noterlerin hak ve menfaatlerini korumak, kamu düzeninin bir unsuru olan noterlik mesleğini sürekli geliştirmek ve kalıcı güven sembolü olmasını sağlamak amacıyla görevli olan kuruluştur. Peki Türkiye Noterler Birliği saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Ankara ASKİ çalışma saatleri

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da kısa ve yaygın ismiyle ASKİ. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı resmi kurum. Ankara şehrinin su ve kanalizasyon işleriyle ilgilenmektedir. Ankara ASKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.