Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Kapalıçarşı çalışma saatleri

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Kapalıçarşı, İstanbul kentinin merkezinde Beyazıt, Nuruosmaniye ve Mercan semtlerininin ortasında yer alan dünyanın en büyük çarşısı ve en eski kapalı çarşılarından biridir. Kapalıçarşı’da yaklaşık 4.000 dükkan bulunmaktadır ve bu dükkanlarda toplam çalışan sayısı yaklaşık 25.000’dir. Peki Kapalıçarşı saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, haftasonu açık mı? Kapalıçarşı çalışma saatleri, ziyaret saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamındadır.

Vergi dairesi çalışma saatleri

Vergi Dairesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye’deki vergi daireleri, mükellefi tespit eden, vergi tarh eden, tahakkuk ettiren ve tahsil eden dairelerdir. Vergi daireleri, Türkiye’de, vergisel açıdan mükelleflere hizmet sunan temel idari birimdir. Vergi dairesi yani maliye sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

PTT çalışma saatleri

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye’nin posta örgütüdür. 2013 yılı Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi haline gelmiştir. PTT şubeleri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman ile Postane çalışma saatleri ve mesai saatleri, çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Tüvtürk çalışma saatleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TÜVTÜRK, Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluştur. Tüvtürk, uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen, konusunda uzman bir kuruluştur. Tüvtürk istasyonları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Tüvtürk çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Anıtkabir ziyaret saatleri

Anıtkabir Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Anıtkabir, Türk Kurtuluş Savaşı’nın, inkılapların önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün, Ankara Anıttepe’de (eski adıyla Rasattepe) bulunan anıt mezarıdır. Ayrıca dördüncü cumhurbaşkanı Cemal Gürsel de devrim şehitleri bölümüne defnedilmiştir. 1973 senesinden bu yana İsmet İnönü’nün kabri de Anıtkabir’dedir. Peki Anıtkabir sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Anıtkabir ziyaret saatleri, ziyaret günleri ve çalışma saatleri haberimiz devamındadır.

Aile Sağlık Merkezi çalışma saatleri

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatleri

Sağlık Ocakları ya da değişen adıyla Aile Sağlık Merkezi, sağlık hizmetlerinin verildiği birinci basamak kamu kurumlarıdır. Sağlık ocakları ya da yeni adıyla aile sağlık merkezleri, her türlü koruyucu hekimlik hizmetleri, hastaların muayene ve tedavisi, sağlık ocağına kayıtlı şahısların sağlık sicillerinin tutulması ile görevlidir. Peki sağlık ocakları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Sağlık ocakları çalışma günleri, çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

İSKİ çalışma saatleri

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adı ile İSKİ, 1981 yılında kurulmuş olan ve daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermeye başlayan dereleri ıslah etmek, içmesuyu temin etmek, atıksuları toplamak, arıtmak ve uzaklaştırmak ile su havzalarını korumakla görevli bir kuruluştur. İSKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? İSKİ çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında.

TTNET çalışma saatleri

TTNET Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla 2006 yılında kurulan TTNET, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, 6 Milyonu aşkın abonesi ile lider internet şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki TTNET saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, açılış ve kapanış saati ne zaman, kaça kadar açık? TTNET çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Türk Telekom çalışma saatleri

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılması sonucunda 1995 senesinde kurulmuştur. Türk Telekom çatısı altında TTNET ve Avea gibi dev markalar yer almaktadır. Türk Telekom kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan günümüzde 40 bine yaklaşan çalışanı ile hizmet veren, ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Peki Türk Telekom saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, Türk Telekom hafta sonu açık mıdır? Türk Telekom çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

İŞKUR çalışma saatleri

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye İş Kurumu ya da bilinen kısa adı ile İŞKUR, ülkemize işsizlik sorunun çözümü, istihdam sürecinin oluşturulması, geliştirilmesi ve korunması amacı ile görevli kamu kuruluşudur. İŞKUR ayrıca işçi ile işvereni de buluşturmaktadır. Son yıllarda milyonlarca vatandaşımız İŞKUR sayesinde iş bulmuştur. Peki İŞKUR Müdürlükleri sabah saat kaçta açılır, akşam kaçta kapanır, kaça kadar açık? İŞKUR çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.