Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Nüfus Müdürlüğü çalışma saatleri

Nüfus Müdürlüğü Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çoğu vatandaşımızın şimdiye kadar en az bir kere nüfus müdürlüklerine çeşitli sebeplerden dolayı işi düşmüştür. Nüfus cüzdanının kaybedilmesi, değiştirilmesi veya yenilenmesi ile adres değişikliği veya çeşitli sebeplerden dolayı nüfus müdürlüklerine gideriz. Nüfus müdürlükleri genel itibariyle kaymakamlık binalarında bulunmaktadır. Peki Nüfus müdürlükleri her sabah saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Yazımız devamında Nüfus Müdürlüklerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri yer almaktadır.

kaymakamlik-calisma-saatleri

Kaymakamlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kaymakamlık, bir ilçede bulunan en büyük mülki idari amirliklerdir. Ülkemizde yer alan her ilçede kaymakamlık bulunmaktadır. Günümüzde halen çok sayıda işlem için kaymakamlıklara gitmek durumunda kalıyoruz. Genel itibariyle kaymakamlıklar yapılan işlemlerin yoğunluğu düşünüldüğünde kalabalık yerlerdir. İşlemlerimizi halletmek için sıra bekleriz. Bu durumda kaymakamlık binasındaki işlemlerini halletmek için açılış saatleri ve kapanış saatleri gibi saatlerde gitmemiz durumunda daha az sıra olacağını görebiliriz.

Sosyal Güvenlik Kurumu çalışma saatleri

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sosyal Güvenlik Kurumu ya da bilinen kısa adı ile SGK, riskten dolayı geliri ile kazançları azalan vatandaşların başkalarına muhtaç kalmadan yaşama ihtiyaçlarını gidermek amacı ile oluşturulmuş bir kuruluştur. Peki SGK sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, hafta sonu açık mıdır? SGK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında.

TEDAŞ Çalışma Saatleri

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ); Türkiye’de elektrik enerjisinin; dağıtım ve perakende satışından sorumlu iktisadi devlet teşekkülüdür. TEDAŞ, 15 Temmuz 1970 tarihinde kurulmuş bir kamu kuruluşudur. TEDAŞ saat kaçta ne zaman açılır, ne zaman kapanır, kaça kadar açıktır, öğle tatili ne zaman? TEDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışma saatleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Günümüzde çok sayıda işlem için emniyet müdürlüklerine gidiyoruz. Pasaport çıkartmak, ehliyet çıkartmak, ihbarda bulunmak veya ifade vermek gibi çok sayıda işlemimizi emniyet vasıtası ile halletmekteyiz. Peki Emniyet Genel Müdürlüklerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır?

Askerlik şubesi çalışma saatleri

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Her Türkiye Cumhuriyeti erkek vatandaşının yapmakla yükümlü olduğu askerlik vazifesi için gerekli işlemlerin gerçekleştirildiği askerlik şubesi, Milli Savunma Bakanlığının Askeralma Teşkilatının en küçük birimidir. Peki askerlik şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Askerlik şubelerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır? Hepsi haberimiz devamında yer almaktadır.

Belediyelerin çalışma saatleri

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bölgesel birçok işlemimizi belediyeler vasıtası ile halletmekteyiz. Peki belediyelerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ne zaman? Belediyeler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Milli Kütüphane çalışma saatleri

Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Milli Kütüphane, ülkemizde dünyada var olan benzerleri esas alınarak kurulmuş olan ulusal bir kütüphanedir. Ankara il merkezimizde Çankaya ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Milli Kütüphanenin kuruluşu 1946 senesine dayanmaktadır. Kitap, süreli yayın ve kitap dışı belgelerden oluşturulan 3.087.021 eserlik bir arşivi vardır. Peki Milli Kütüphane sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri için hemen TIKLAYIN.

İGDAŞ çalışma saatleri

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. yani bilinen kısa adıyla İGDAŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan, İstanbul ilinin doğalgaz alt yapısını, dağıtımını ve işletimini sağlamakla görevli bir kamu iştirakidir. İGDAŞ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İstanbul Ticaret Odası çalışma saatleri

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Ticaret Odası ya da bilinen kısa adı ile İTO, İstanbul ilimize bulunan ticari kurum ve kişilerin ticari işlemlerinin düzenlendiği, kayıt altına alındığı ve bu işletmelere ait sicillerin tutulduğu bir kurumdur. İstanbul Ticaret Odası faaliyetlerini genel itibariyle Eminönü ilçesinde bulunan merkez binasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca Kadıköy, Pendik, Perpa, Giyimkent gibi yerlerde de birimleri bulunmaktadır. İTO çalışma saatleri mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgi haberimizde.