Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

TTNET çalışma saatleri

TTNET Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla 2006 yılında kurulan TTNET, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, 6 Milyonu aşkın abonesi ile lider internet şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki TTNET saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, açılış ve kapanış saati ne zaman, kaça kadar açık? TTNET çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Türk Telekom çalışma saatleri

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılması sonucunda 1995 senesinde kurulmuştur. Türk Telekom çatısı altında TTNET ve Avea gibi dev markalar yer almaktadır. Türk Telekom kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan günümüzde 40 bine yaklaşan çalışanı ile hizmet veren, ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Peki Türk Telekom saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, Türk Telekom hafta sonu açık mıdır? Türk Telekom çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

İŞKUR çalışma saatleri

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye İş Kurumu ya da bilinen kısa adı ile İŞKUR, ülkemize işsizlik sorunun çözümü, istihdam sürecinin oluşturulması, geliştirilmesi ve korunması amacı ile görevli kamu kuruluşudur. İŞKUR ayrıca işçi ile işvereni de buluşturmaktadır. Son yıllarda milyonlarca vatandaşımız İŞKUR sayesinde iş bulmuştur. Peki İŞKUR Müdürlükleri sabah saat kaçta açılır, akşam kaçta kapanır, kaça kadar açık? İŞKUR çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Nüfus Müdürlüğü çalışma saatleri

Nüfus Müdürlüğü Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çoğu vatandaşımızın şimdiye kadar en az bir kere nüfus müdürlüklerine çeşitli sebeplerden dolayı işi düşmüştür. Nüfus cüzdanının kaybedilmesi, değiştirilmesi veya yenilenmesi ile adres değişikliği veya çeşitli sebeplerden dolayı nüfus müdürlüklerine gideriz. Nüfus müdürlükleri genel itibariyle kaymakamlık binalarında bulunmaktadır. Peki Nüfus müdürlükleri her sabah saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Yazımız devamında Nüfus Müdürlüklerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri yer almaktadır.

kaymakamlik-calisma-saatleri

Kaymakamlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kaymakamlık, bir ilçede bulunan en büyük mülki idari amirliklerdir. Ülkemizde yer alan her ilçede kaymakamlık bulunmaktadır. Günümüzde halen çok sayıda işlem için kaymakamlıklara gitmek durumunda kalıyoruz. Genel itibariyle kaymakamlıklar yapılan işlemlerin yoğunluğu düşünüldüğünde kalabalık yerlerdir. İşlemlerimizi halletmek için sıra bekleriz. Bu durumda kaymakamlık binasındaki işlemlerini halletmek için açılış saatleri ve kapanış saatleri gibi saatlerde gitmemiz durumunda daha az sıra olacağını görebiliriz.

Sosyal Güvenlik Kurumu çalışma saatleri

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sosyal Güvenlik Kurumu ya da bilinen kısa adı ile SGK, riskten dolayı geliri ile kazançları azalan vatandaşların başkalarına muhtaç kalmadan yaşama ihtiyaçlarını gidermek amacı ile oluşturulmuş bir kuruluştur. Peki SGK sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, hafta sonu açık mıdır? SGK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında.

TEDAŞ Çalışma Saatleri

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ); Türkiye’de elektrik enerjisinin; dağıtım ve perakende satışından sorumlu iktisadi devlet teşekkülüdür. TEDAŞ, 15 Temmuz 1970 tarihinde kurulmuş bir kamu kuruluşudur. TEDAŞ saat kaçta ne zaman açılır, ne zaman kapanır, kaça kadar açıktır, öğle tatili ne zaman? TEDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışma saatleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Günümüzde çok sayıda işlem için emniyet müdürlüklerine gidiyoruz. Pasaport çıkartmak, ehliyet çıkartmak, ihbarda bulunmak veya ifade vermek gibi çok sayıda işlemimizi emniyet vasıtası ile halletmekteyiz. Peki Emniyet Genel Müdürlüklerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır?

Askerlik şubesi çalışma saatleri

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Her Türkiye Cumhuriyeti erkek vatandaşının yapmakla yükümlü olduğu askerlik vazifesi için gerekli işlemlerin gerçekleştirildiği askerlik şubesi, Milli Savunma Bakanlığının Askeralma Teşkilatının en küçük birimidir. Peki askerlik şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Askerlik şubelerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır? Hepsi haberimiz devamında yer almaktadır.

Belediyelerin çalışma saatleri

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bölgesel birçok işlemimizi belediyeler vasıtası ile halletmekteyiz. Peki belediyelerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ne zaman? Belediyeler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.