Hakkımızda, Biz Kimiz, Künye Bilgisi

by admin

MesaiSaatleri.net web adresi; Kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmaları dahil olmak üzere, marketler, alışveriş merkezleri, bankalar, kargo firmaları v.b. özel ve tüzel bir çok kurum ve kuruluşun, herkes tarafından en çok merak edilen çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış ve kapanış saatleri hakkında kullanıcılarına bilgi vermeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda tüm dünya ile eş zamanlı olarak yaşanılan gelişmeler doğrultusunda site içeriğini güncelleyerek doğru ve net bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

Sitemizde yer alan tüm konular, kurumların ve firmaların kamuoyu ile doğrudan veya dolaylı olarak paylaşmış oldukları bilgilerin, yazarlarımız tarafından derlenerek sizlere sunulmasıyla oluşturulmuştur. Ülkemizde ve dünyada gelişen olaylar neticesinde, sitemizde yer alan konulardaki bazı verilerde değişiklikler olabilir. Sitemiz bu konuda yaşayacağınız aksaklıklardan sorumlu değildir.

Sitemizde yayımlanan konular halka açık içerik statüsünde olduğundan telif hakkı içermemektedir. Konu içeriğinde hatalı bulduğunuz veya düzeltme önerdiğiniz bölümler hakkında, iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

İMTİYAZ SAHİBİ / MS YAYINCILIK

MesaiSaatleri.NET
Hamdi ŞENER (bilgi@mesaisaatleri.net)

YAZARLARIMIZ
Ebru HAKTAN (ebru@mesaisaatleri.net)
Zafer BAYTARR (zafer@mesaisaatleri.net)
Emre Tufan DEMİR (emre@mesaisaatleri.net)
Pelin SÖNMEZ (pelin@mesaisaatleri.net)

REKLAM ve İLETİŞİM
bilgi@mesaisaatleri.net