Kategori

MARKETLER

Seç market çalışma saatleri

Seç Market Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Seç Market ülke genelinde 350’yi aşkın şubesi ile hizmet vermekte olan bir marketler zinciridir. Seç market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Lemar market çalışma saatleri

Lemar Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Lemar süpermarketler zinciri şubeleri Kıbrıs’ta bulunmakta olan bir alışveriş merkezidir. Peki Lemar market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

File market çalışma saatleri

File Market Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

File Market, 1995 yılında açılmış olan ve çok sayıda ilimizde çok sayıda şubesi ile hizmet verir hale gelen bir marketler zinciridir. Peki File market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Gün market çalışma saatleri

Gün Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Gün market, ilk şubesini 1995 yılında açmış olan bir marketler zinciridir. Peki Gün market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer alır.

Güreller market çalışma saatleri

Güreller Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Güreller Market, Ankara ilimizde kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Güreller market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Tespo market çalışma saatleri

Tespo Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Tespo, Avrupa ve Amerika’da yaygın olan Cash&Carry sisteminin Türkiye’deki öncüsüdür. Peki Tespo market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Cergibozanlar market çalışma saatleri

Cergibozanlar Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Cergibozanlar, Gaziantep ve Şanlıurfa gibi illerimizde bulunan bir marketler zinciridir. Cergibozanlar market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında.

Kim market çalışma saatleri

Kim Market Çalışma ve Mesai Saatleri

KİM Market, ilk mağazasını 1986 yılında açmış olan bir marketler zinciridir. Kim market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış saati ve kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Gima market çalışma saatleri

Gima Süpermarket Çalışma ve Mesai Saatleri

Gima, ilk mağazasını Celal Bayar tarafından 1957 yılında açan bir mağazalar zinciridir. Gima süpermarket sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

UCZ market çalışma saatleri

UCZ Komşu Market Çalışma ve Mesai Saatleri

UCZ Mağazacılık Ticaret Anonim Şirketi faaliyetlerine 2012 yılında 10 mağaza ile başlamıştır. Peki UCZ market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.