Mothercare Mağazalarının Açılış ve Kapanış Saatleri

by admin

Mothercare Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Mothercare, 1961 senesinde kurulmuş olan ve 0-10 yaş arası bebek ve çocukların gelişim sürecinde ebeveynlere kaliteli ve pratik ürünleriyle mükemmel çözümler sunan bir mağazalar zinciridir. Mağazalarında, bebek ve çocuk giyimden hem evde hem de dış mekanlarda kullanılabilecek tekstil ürünlerine, bebeklerin ilk yolculuklarında ihtiyaç duyulan bebek arabaları, pusetler ve oto koltuklarından seyahat yatakları, taşıyıcılar ve seyahat setlerine, miniklerin evinde daha da güvende olmasını sağlayan pratik çözümlerden odalarındaki mobilyalar ile banyo zamanlarına keyif katan sevimli aksesuar ve bakım ürünlerine, beslenme ürünlerinden zekalarını ve hayal güçlerini geliştirirken eğlenmelerini de sağlayacak oyuncaklara, kısacası bebekleri büyürken ebeveynlere gereken her şeyi bir arada bulunduruyor. Peki Mothercare mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Mothercare mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Mothercare Çalışma Saatleri 2022

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Mothercare mağazalarının çalışma saatleri aynıdır. Mothercare mağazaları sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.

Mothercare Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Mothercare şubeleri her sabah saat 10:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır.

Mothercare Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mothercare şubeleri akşamları saat 22:00’de kapanmaktadır.

Mothercare Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı : Mothercare mağazaları sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Mothercare Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Mothercare mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Ancak mağazaları dini bayramlarda ve yılbaşında öğleden sonra açılır. Bunun sebebi de mağazaların genel itibariyle AVM içlerinde yer almasından kaynaklanmaktadır.

Mothercare Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 89 94” haftanın 6 günü ( Pazar hariç ) saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hali hazırda Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Samsun gibi illerimizde Mothercare şubeleri bulunmaktadır. Bu yazımızda Mothercare çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz