Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Vefa Bozacısı çalışma saatleri

Vefa Bozacısı Çalışma ve Mesai Saatleri

Vefa Bozacısı, boza denildiğinde akla gelen ilk kuruluşlardan bir tanesidir. Yazımız devamında Vefa Bozacısı sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Mothercare çalışma saatleri

Mothercare Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Mothercare, 0-10 yaş çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Mothercare mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

T-Mall çalışma saatleri

T-Mall Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

T-Mall çok sayıda şubesi bulunmakta olan ve ev malzemeleri satan bir mağazalar zinciridir. Peki T-Mall şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Montea çalışma saatleri

Montea Çalışma ve Mesai Saatleri

Montea, yapı sektöründe hizmet vermekte olan bir markadır. Ülkemiz genelinde çok sayıda şubesi, mağazası bulunmaktadır. Montea şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Aydem çalışma saatleri

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri

Aydem çeşitli illerimizde hizmet vermekte olan bir elektrik dağıtım şirketidir. Peki Aydem sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Nimet Abla çalışma saatleri

Nimet Abla Gişesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Ülkemizde en çok milli piyango ikramiyesinin çıktığı yerlerden birisi Nimet Abla gişesidir. Peki Nimet Abla sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Çetinkaya çalışma saatleri

Çetinkaya Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Çetinkaya, 1957 yılında kurulmuş olan bir alışveriş mağazası zinciridir. Peki Çetinkaya mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Fes Spa çalışma saatleri

Fes Spa Çalışma ve Mesai Saatleri

Fes Spa, İzmir ilimizde bulunan bir hamamdır. Peki Fes Spa sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Miniço çalışma saatleri

Miniço Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Miniço Bebek ve Çocuk Dünyası ya da kısa adıyla Miniço, 0 -14 yaş aralığındaki bebek ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Peki Miniço mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.