Özel Sektördeki Şirketlerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

ÖZEL SEKTÖR

thy-bilet-satis-merkezleri

THY Bilet Satış Merkezlerinin Çalışma Saatleri

Seyahat tutkuları ve deneyimleri ile bu sektörde rakipsiz olan ve müşteriler için daha ileri giderek THY büyük bir marka haline gelmiştir. Bu hizmeti her zaman verebilmek için thy bilet satış merkezlerinin çalışma saatleri düzenli olarak uygulanmaktadır. Bu merkezler gidilecek her yere en uygun uçak biletlerini bütçeye yük getirmeyecek ölçüde sunmaktadırlar.

THY ile Tatil ve Konaklama Yapma

Dünyanın her yerindeki hedeflere fırsatlar sunarak ulaşabileceğiniz THY ile otel, konaklama gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şeyi bulabilirsiniz. Başlıca araç kiralama şirketleri ile ortaklık kurar ve her varış noktasında sizin için harika araç kiralama hizmeti sunulmaktadır. Bilet satış merkezleri bilet tedarik etme işleminin yanında seyahat ederken yeterince güvende olmanızı sağlamanın faydalarını açıklayabilir. Bu merkezler varış yeri bilgileri ve seyahat rehberleri için mükemmel noktalardır.

THY Seyahat Önerileri

Uçuş merkezi seyahat danışmanınız, hedeflediğiniz varış yeri için gereklilikleri ile ilgili yön gösterebilir ve seyahatiniz için mümkün olan en iyi seyahat tavsiyesini sağlamak için uzmanlıklarını sunabilir. Hem web sitesi aracılığıyla hem de bilet satış merkezlerinin 7/24 hizmetiyle planlarınız ertelenmeden gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Sahip olunan ve işletilen en büyük seyahat acentesi olarak ucuz seyahat fırsatları bulmalarına yardımcı olmayı sağlamak için hafta içi ve hafta sonu olmak üzere merkezlerimiz çalışmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

THY bilet satış merkezleri en iyi fiyatları almamızı ve bu tasarrufları size aktarılmasını sağlar. Birçok farklı web sitesindeki uçuşları kontrol ederek karşılaştırma yapabilir ve en iyi fiyatlı biletleri buradan aldığınıza emin olabilirsiniz. Rezervasyon yaparak, tüm mevcut fırsatları tek bir yerden kontrol ederek zaman kazanabilirsiniz. En düşük fiyatlarla uçak bileti rezervasyonu yapmak, hava durumu eğilimleri hakkında detaylı bilgi, az bilinen yerler, oteller, restoranlar ve daha fazlası hakkında uzman önerileri için bilet satış merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

ozsanal-calisma-saatleri-nelerdir

Özşanal Çalışma Saatleri

Kredi kartı olmaksızın sözleşmeli taksitli alışveriş imkanı faiz ödemeden alışveriş yapmanın en iyi yolları arasında yer alıyor. Kredi kartsız taksitli alışveriş yapma imkanı tanıyan özşanal çalışma saatleri içerisinde güvenilir alışveriş imkanı tanıyor. Açılış saati tüm mağazalarında 9:00 olan Özşanal mağazaları 20:30’a kadar mağazalar üzerinden hizmet v eriyor. Beyaz eşya, ısıtma ve soğutma ürünleri, tekstil ve teknoloji gibi birbirinden farklı alanlarda kredi kartsız alışveriş yapma olanağı tanıyan Özşanal aynı zamanda internet üzerinden kredi kartsız taksitli alışveriş ayrıcalığı sunuyor.

Sözleşmeli Online Alışveriş

İnternet üzerinden kredi kartsız taksitli alışveriş imkanını sağlayan ilk alışveriş sitesi olan Özşanal Türkiye’nin her yerinden taksitli kredi kartsız alışveriş imkanını yaratıyor. Kendi yarattığı yapılanma ile online taksitli alışverişin adresi olan Özşanal mağazaları, sözleşmeli alışveriş ayrıcalığı ile internet üzerinden onlarca ürününü satışa sunuyor.

Kredi Kartı Olmadan Taksitlendirme İmkanı

Kredi kartı ile yapılan taksitli alışverişler, kartların limitini oldukça azaltması sebebiyle gündelik alışverişlerin bütçesinden feragat etme gerekliliğini beraberinde getiriyor. Özşanal A.Ş yarattığı altyapısı ile kredi kartsız taksitli alışveriş olanağı yaratıyor ve bu alanda hem mağazaları üzerinden, hem de internet üzerinden hizmet vermesiyle kartsız taksitlendirme hizmetini tüm ürünlerinde uygulayan ilk firma olma özelliğini taşıyor. Her geçen gün artan mağaza sayısıyla kalitesini ve kurumsal yapısını güçlendiren Özşanal mağazaları ayrıcalıklı teklifleri ile alışverişte kolaylık yaratıyor.

Özşanal Mağazaları İle Kartsız Alışveriş

Sözleşmeli alışveriş esnek ödeme şartlarına sahip olması ve ödeme gecikmelerinde kredi puanını etkilememesi nedeniyle oldukça tercih edilen bir alışveriş yöntemi olarak kullanılıyor. Özşanal mağazaları 5 ilde açtığı 22 şubesiyle her geçen gün daha fazla tercih edilen sözleşmeli alışveriş hizmetini mağazaları ve internet üzerinden arz ediyor.

efes-pilsen-fabrikasi

Efes Pilsen Fabrikası Çalışma Saatleri

Türkiye’de alkollü içecek üretiminde lider firma olan Efes Pilsen, gerek yurt içi üretim ve dağıtım ağıyla gerekse yurt dışına gerçekleştirdiği ithalatlarla katma değer oluşturmaktadır. Ülkenin en köklü bira üreticisi olan firma çalışanlarına verdiği değerle birçok kez ulusal medyada haber olmuştur. İşçilerin sosyal haklarının yanı sıra sendika örgütlenmesi önüne bir engel koyulmamaktadır. Peki, Efes pilsen fabrikası çalışma saatleri nasıl?

Efes Pilsen Çalışma Saatleri

İşe alım sürecinde insan kaynakları departmanı nihai kararı verir. Fabrika içinde farklı görevlerde çalışan çok sayıda personel bulunur. Üretimin %80’i otomasyona bağlı gerçekleştirilir. Ancak otomasyonu kontrol etmesi gereken personellere ihtiyaç duyulur. İşçilerin görevleri birbirlerinden farklı olabilir. Üretim sürecinde aktif görev alan işçiler günde sekiz saatlik mesailere sahiptir. Genellikle üç vardiya bulunur. Efes pilsen fabrikası çalışma saatleri arz ve talep durumuna göre esneklik gösterebilir. Ancak işçilerin fazla mesai gibi sosyal hakları şirket tarafından karşılanmaktadır.

Efes Pilsen Maaşları

Efes Pilsen fabrikalarında çalışan işçilerin yorumları genellikle olumludur. Bir aile ortamında işin yapıldığı ve işletme tarafından işçiye değer verildiği söylenir. Maaşların gününde ve eksiksiz yatıyor olması şirketin olumlu yönleri arasındadır. Servis hizmetinin yanı sıra çalışanlara yemek hizmeti de verilir. İşçi sendika temsilcisi ve işveren sendika temsilcisi arasındaki mutabakat yapılacak olan maaş zamlarını belirler. Bayram ve özel günlerde maaşa ek ücret eklenmektedir. Haftalık izin hakkı bir gündür.

Efes Pilsen Çalışma Koşulları

Çalışma koşulları fabrika ve sahada değişiklik gösterebilmektedir. Fabrikadaki üretim sürecinde görevli işçilerin görev tanımı belirlidir. Üretim esnasında hangi işin nasıl yapılması gerektiği bölüm amirleri tarafından işçiye anlatılır. Üretimden sonra dağıtım süreci başlar. Dağıtımda görevli personeller ürünleri araçlara doldurma görevini üstlenir. Sonrasında farklı işletmelerden alınan siparişlere göre dağıtım gerçekleştirilir.

Satış danışmanları ise sipariş sürecini yönetir. Alınan siparişler fabrikaya bildirilir. Danışmanlar ayrıca ödemelerle de ilgilenmektedir. Efes Pilsen’in ticaret ağının geniş olması nedeniyle çalışma temposunun yoğun olduğu çalışanlar tarafından belirtilmektedir. Efes pilsen fabrikası çalışma saatleri bu tempoda sekiz saat olarak belirlenir.

efes-antik-kenti-ziyaret

Efes Antik Kenti Ziyaret Saatleri ve Günleri

İzmir’de görmeniz gereken yerler arasın da Efes antik kenti tarihi, kültürel zenginliği ile göz dolduran bir yerdir. Efes antik kenti’ne nasıl gidersiniz. Giriş Ücreti ve saatleri ile ilgili önemli bilgiler bulunmaktadır. Antik kent, sanıldığı kadar küçük bir alana sahip değildir. Peki, Efes Antik Kenti Ziyaret Saatleri ve Günleri nelerdir?

Efes Antik Kenti Hakkında

Kentin tarihi M.Ö 6000 yıllarına dayanmaktadır. Tarihte tamamen mermerden yapılan ilk kent unvanına sahip olmuştur. Efes, eski bir liman kenti olması nedeniyle kısa zaman önce için de kültür ve ticaret merkezi olmuştur. Bu varlık ve kazanç ile beraberin de; bölgenin çok büyük kütüphanesi ve felsefe okulunu da beraberin de getirmiştir.

Unesco Dünya Mirası Efes Antik Kenti

Zamanla alüvyonların doldurduğu kent, denizden hızlı bir şekilde uzaklaşarak ticari gücünü kaybetmiştir. Ardından kuvvetli bir depremle de eski güzel ve güçlü günlerinden uzaklaşmıştır. Kent içinde; Artemis Tapınağı, Ashab-ı Kehf ve Meryem Ana Evi gibi tarihi yapılar bulunmaktadır. Ayrıca Roma, Yunan ve Türk tarihi izleri bulunmaktadır. Ülkemizin en değerli ve kıymetli tarihi yapıları arasın da bulunan Efes Antik Kenti 2015 yılın da UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır.

Efes Antik Kenti Ziyaret Saatleri

Yaz ayların da açılış saati 08:00, kapanış saati ise 18:30 dur. Kış ayların da açılış 08:00, kapanış saati 17:00’dir. Tatil günü olmayan müzeye, belirtilen saatler de girebilirsiniz. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın istediği gibi müze girişlerin de uygulanacak esaslar ve usuller hakkın da yönergenin 10.Maddesine göre, müze dini bayramların birinci günü olan saat 13:00’a kadar kapalı kalmaktadır. Efes antik kenti giriş ücreti ise 40 TL’dir. Tek seferlik bilet almak yerine; tam 50 TL, öğrenci 20 TL ödeyerek müze kart almanız daha uygun olacaktır.

Birevim çalışma saatleri

Birevim Çalışma ve Mesai Saatleri

Birevim insanların gayrimenkul sahibi olmalarını kolaylaştıran bir çeşit sistemdir. Ülkemizde çok sayıda şubeye sahiptir. Peki Birevim sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Gözlükçülerin çalışma saatleri

Gözlükçülerin Çalışma ve Mesai Saatleri

Gözlükçüler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, Cumartesi Pazar hafta sonu açık mıdır, açılış kapanış saatleri ile çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Fotoğrafçıların çalışma saatleri

Fotoğrafçıların Çalışma ve Mesai Saatleri

Fotoğrafçılar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır? Fotoğrafçılar Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu açık mıdır? Fotoğrafçıların çalışma saatleri ile mesai saatleri hakkında bilgiler.

Vefa Bozacısı çalışma saatleri

Vefa Bozacısı Çalışma ve Mesai Saatleri

Vefa Bozacısı, boza denildiğinde akla gelen ilk kuruluşlardan bir tanesidir. Yazımız devamında Vefa Bozacısı sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Mothercare çalışma saatleri

Mothercare Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Mothercare, 0-10 yaş çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Mothercare mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

T-Mall çalışma saatleri

T-Mall Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

T-Mall çok sayıda şubesi bulunmakta olan ve ev malzemeleri satan bir mağazalar zinciridir. Peki T-Mall şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.