Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Mcdonalds çalışma saatleri

McDonald’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

McDonald’s, günde 70 milyonu aşkın müşteriye hizmet veren, dünyanın en büyük fast-food restoran zinciridir. McDonald’s genel olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içecekler satmaktadır. Dünyada tüm şubelerinde 1.8 milyondan fazla insan çalışmaktadır. Bu rakam ülkemizde ise 4 bini aşmış durumdadır. Peki McDonald’s Şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman, 24 saat açık şubeleri, gece açık şubeleri ile çalışma saatleri, mesai saatleri, servis saatleri ve sipariş saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

LC Waikiki çalışma saatleri

LC Waikiki Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

LC Waikiki, kısa ismiyle LCW, yaklaşık 22.000’den fazla çalışanı ve 32 ülkede 684 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciridir. LC Waikiki mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında bilgiler haberimiz devamında detaylı olarak yer almaktadır.

Bimeks çalışma saatleri

Bimeks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bimeks, 1989 yılında İstanbul ilimizde yer alan Kadıköy ilçesinde küçük bir dükkanda ticari faaliyete başlayan Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisidir. Bimeks mağazalarının çalışma saatleri ve mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ebebek mağazalarının çalışma saatleri

E-Bebek Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

E-Bebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. E-Bebek mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler ise haberimiz devamındadır.

Pizza Pizza çalışma saatleri

Pizza Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Pizza Pizza, Abbas Türker tarafından İzmir ilimizde kurulan, yoğun talep üzerine franchising sistemi ile farklı noktalarda yeni restoranlar açarak pizza restoranlar zinciri haline gelen bir kuruluştur. Peki Pizza Pizza şubeleri açılış ve kapanış saatleri ne zaman, şubeler saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? Pizza Pizza çalışma saatleri, mesai saatleri ve servis saatleri haberimiz devamındadır.

Turkcell bayilerinin çalışma ve mesai saatleri

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkcell ; Türkiye merkezli yerli ve milli olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G operatörüdür. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır. Peki Turkcell bayileri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, hafta sonu çalışır mı? Turkcell çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

KVK Teknik Servislerinin çalışma saatleri

KVK Teknik Servis Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

KVK Teknik Servis Hizmetleri, Türkiye’de GSM telefon servis ve teknoloji ürünleri onarım pazarının öncülerindendir. KVK Teknik Servis GSM sektörünün önde gelen Apple, Samsung, Sony, HTC, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, ZTE, HUAWEI, ViewSonic, Lenovo, ASUS Zenfone 4, UniPad, VOYYO, WAIO cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir. KVK saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? KVK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Dominos Pizza çalışma saatleri

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Dominos Pizza, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir. 1988 senesinde ülkemizde ilk şubesini açan Dominos Pizza, yıllar içinde 500 şubeye ulaşmayı başarmıştır. Dominos Pizza şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ile 24 saat açık şubeleri ve Dominos Pizza çalışma saatleri ile mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Vodafone bayilerinin çalışma saatleri

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Dünyanın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Ülkemize Telsim’i satın alarak girmiştir. Vodafone bayileri yani cep merkezleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Vodafone çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Starbucks çalışma saatleri

Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Starbucks, ABD’de kurulmuş olan dünyanın en büyük kahve dükkanları zincirlerinden bir tanesidir. İlk Starbucks mağazası 1971 yılında açılmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Starbucks günümüzde 65 farklı ülkede 22 bini aşkın mağazası ve 30 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Starbucks mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zamandır? Starbucks çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.