Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Tekzen mağazaları çalışma saatleri

Tekzen Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tekzen, yapı malzemeleri ve mobilya satışı yapan uluslararası bir yapımarket zinciridir. Peki Tekzen şubeleri yani mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında.

Enerjisa çalışma saatleri

Enerjisa Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulan Enerjisa, elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen büyük portföyü, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları ve rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen ve gelişen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir. Peki Enerjisa açılış-kapanış saati ne zaman, saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Enerjisa çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kocaeli Kitap Fuarı ziyaret saatleri

Kocaeli Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Ülkemizde son senelerde düzenlenmekte olan kitap fuarlarının sayısı hızla artış gösteriyor. Bu fuarların arasında belki de her sene en çok ziyaretçi çekenlerin başında yer alan Kocaeli Kitap Fuarı, bu sene de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. Peki fuar saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Kocaeli Kitap Fuarı ziyaret saatleri ve çalışma saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Gaziantep Kitap Fuarı ziyaret saatleri

Gaziantep Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Günleri

İlk kez geçtiğimiz senelerde düzenlenmiş olan Gaziantep Kitap Fuarı, büyük ilgi toplamasının ardından gelenekselleştirilmesi kararı alınmıştı. Bu sene Gaziantep Kitap Fuarı 9 Mayıs 2017 ile 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuar bu sene Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek. Gaziantep Kitap Fuarı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Gaziantep Kitap Fuarı ziyaret saatleri ve ziyaret günleri haberimiz devamındadır.

Malatya Kitap Fuarı ziyaret saatleri

Malatya Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Malatya Kitap Fuarı ya da tam adı ile Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı her sene gerçekleştirilmekte olan, ülkemizde en çok ziyaretçi çeken kitap fuarlarından bir tanesidir. Bu sene altıncısı düzenlenecek olan Malatya Kitap Fuarı, “Koyunoğlu Mahallesi İnönü Caddesi No: 189 MALATYA” adresinde yapılıyor. Malatya Kitap Fuarı ziyaret saatleri, açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Eczanelerin ve nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri

Eczanelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sağlıksal sorunlarımızda doktorumuzun önerisi ile ilaç tedavisi gerektiği takdirde, ilaçlarımızı eczanelerden almaktayız. . Şayet eczanelerden ilaç almamız gerektiğinde bunu çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Eczaneler ve nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında.

Erzurum kitap fuarı ziyaret saatleri

Erzurum Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Ülkemizde son senelerde düzenlenen kitap fuarlarının sayısı hızla artıyor. Bunlardan bir tanesi de Erzurum Kitap Fuarı. Erzurum Kitap Fuarı açıldığı zamandan bu yana her sene çok sayıda kişinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Fuara her sene yüzlerce yayınevi ve yazar katılım gösteriyor. Bu sene de büyük bir ziyaretçi kitlesini çekmesi beklenen Erzurum Kitap Fuarı ne zaman başlıyor, bitiyor, saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Yani ziyaret saatleri ve çalışma saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Evkur çalışma saatleri

Evkur Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Evkur, faaliyetlerine 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlamış bir mağazalar zinciridir. Peki Evkur mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Evkur çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimizde.

Auto King çalışma saatleri

Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Auto King, lider oto bakım ve onarım markasıdır. Ülkemizde 50’yi aşkın servis merkezinde hizmet vermektedir. Ülkemizde mini onarım ve mobil parça onarım konseptlerini ilk uygulayan şirkettir. Yapmış oldukları anketlerde %99 müşteri memnuniyeti oranını yakalamayı başarmışlardır. Peki Auto King sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Auto King çalışma saatleri, mesai saatleri, servis saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamındadır.

İzmir Kitap Fuarı ziyaret ve çalışma saatleri

İzmir Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

İzmir Kitap Fuarı kesintisiz olarak senelerdir Ege bölgesi okurlarını, yayıncılar ve yazarlar ile buluşturmaktadır. Fuara her sene 400’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile yürütülmektedir. İzmir Kitap Fuarı sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman, ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor? Yazımızın devamında İzmir Kitap Fuarı ziyaret saatleri ve çalışma saatleri bulunmaktadır.