Kategori

ÖZEL SEKTÖR

İdata çalışma saatleri

İDATA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İDATA, Almanya ve İtalya vizesi ve konsolosluk işlemleri için aracılık hizmeti sunmakta olan, ilgili elçilikler tarafından bu konu için yetkilendirilmiş ve ülkemizde 7 ilde başvuru ofisi bulunan özel bir kurumdur. İDATA ofisleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Yazımız devamında İDATA çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri yer almaktadır.

Autoshow ziyaret ve çalışma saatleri

Autoshow Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

Otomobil tutkunlarının her sene merakla beklediği Autoshow, her sene yapılmaktadır. Son model otomobillerin tanıtımları yapılan ve dünyanın en büyük otomobil fuarları arasında gösterilen Autoshow her sene çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Peki Autoshow saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Autoshow ziyaret saatleri ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Avea çalışma saatleri

AVEA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

AVEA, ülkemizde açılmış olan üçüncü GSM operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile ülkemiz nüfusunun %98’ine hizmet vermekteydi. Avea 205 ülkede 685 operatörü ile uluslararası dolaşım anlaşmasına sahipti. Ancak 2016 yılında alınan ani bir karar ile Türk Telekom ile birleşmiş ve kendisini tamamiyle feshetmiştir. Böylece Avea markası tamamen son bulmuş ve yerine Türk Telekom Mobil adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Güncel çalışma saatlerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Teknosa çalışma saatleri

Teknosa Çalışma Saatleri ve Mesai Satleri

TeknoSA A.Ş bir elektronik eşya perakende zinciridir. 2000 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding bünyesinde kurulmuş olan Teknosa, günümüze ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden bir tanesidir. Tüm illerimizde mağazası bulunan Teknosa toplamda 300’ü aşkın mağaza sayısı ile alanında lider durumdadır. Teknosa çalışma saatleri ve mesai saatleri yani saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır haberimiz devamında.

Vatan Bilgisayar çalışma saatleri

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vatan Bilgisayar, ülkemizde açılmış olan ilk bilgisayar mağazasıdır. 1983 yılında İstanbul ilimizde faaliyet göstermekte olan Vatan Bilgisayar, 135’i aşkın mağazasında 5 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Vatan Bilgisayar her geçen gün yeni bir ilimizde daha açılmakta ve büyüme rakamlarını düzenli olarak yukarılara çekmektedir. Vatan Bilgisayar çalışma saatleri ve mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yazımız devamında.

Do-Re Müzik mağazaları çalışma saatleri

Do-Re Müzik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Do-Re müzik 1993 senesinde İzmir ilimizde kurulmuş olan müzik aletleri mağazaları zinciridir. Kurulmasının ardından kısa süre içerisinde çok sayıda mağaza sayısına ulaşan Do-Re Müzik günümüzde dünyaca ünlü markaların distribütörlüğüne ev sahipliği yapan bir firma haline gelmiştir. Do-Re müzik mağazalarının çalışma saatleri ve mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır haberimiz devamında.

İKEA çalışma saatleri

İKEA Çalışma Saatleri ve İKEA Mesai Saatleri

İKEA, İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazasıdır. Ülkemizde 2005 senesinden bu yana hizmet veren İKEA, ilk mağazasını İstanbul ilimizde açmıştır. İKEA mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında.

Macfit çalışma saatleri

MACFit Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MACFit, yüksek kalite standartlarında hizmet veren, çok sayıda ilimizde çok sayıda şubesi ve üyesi bulunan bir spor salonu zinciridir. Mars Sportif olarak spor sektöründe misafirlerinin hayallerinin ötesine geçen ve fark yaratan projeler ile “en yeni ve en iyiyi” sunan buluşma noktaları yaratmak üzere yola çıkmışlardır. Kurulmuş olduğu 2007 senesinden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş olan MACFit günümüzde çok sayıda ilimizde açılmıştır. Macfit saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.