Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Çetinkaya çalışma saatleri

Çetinkaya Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Çetinkaya, 1957 yılında kurulmuş olan bir alışveriş mağazası zinciridir. Peki Çetinkaya mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Fes Spa çalışma saatleri

Fes Spa Çalışma ve Mesai Saatleri

Fes Spa, İzmir ilimizde bulunan bir hamamdır. Peki Fes Spa sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Miniço çalışma saatleri

Miniço Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Miniço Bebek ve Çocuk Dünyası ya da kısa adıyla Miniço, 0 -14 yaş aralığındaki bebek ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Peki Miniço mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Arçelik çalışma saatleri

Arçelik Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulmuş olan, Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Peki Arçelik bayileri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Beko çalışma saatleri

Beko Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Beko, Koç Holding bünyesine faaliyet göstermekte olan bir beyaz eşya ve elektronik mağazasıdır. Peki Beko bayileri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Sea Life Akvaryum çalışma saatleri

Sea Life Akvaryum Çalışma ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Sea Life Akvaryum, İstanbul Bayrampaşa’da yer alan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumudur. Sea Life Akvaryum sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma, mesai ve ziyaret saatleri haberimiz devamındadır.

Euroflora çalışma saatleri

EuroFlora Çalışma ve Mesai Saatleri

Euroflora, her türlü bahçe, hobi, dekorasyon, cam, ahşap, hediyelik eşya malzemeleri satan bir kuruluştur. EuroFlora mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Babymall çalışma saatleri

BabyMall Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

BabyMall, ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük bebek mağazalarından bir tanesidir. Peki BabyMall mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İstanbul Kitap Fuarı ziyaret saatleri

İstanbul Kitap Fuarı Ziyaret ve Çalışma Saatleri

Bu sene 36ncısı düzenlenecek olan İstanbul Kitap Fuarı yine TÜYAP fuar alanında ziyaretçilerini bekliyor. Peki İstanbul Kitap Fuarı saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Nusret çalışma saatleri

Nusr-Et Steakhouse Çalışma ve Mesai Saatleri

Nusr-Et Steakhouse, 2010 yılında ilk şubesini açan, lezzetleri etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektöründe lider hale gelen bir restoranlar zinciridir. Peki Nusr-Et şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.