Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Tudors çalışma saatleri

Tudors Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Tudors, perakende sektöründe hizmet veren, 1998 yılında kurulun ve zamanla ülkemizin en büyük markalarından bir tanesi haline gelen bir şirkettir. Peki Tudors mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Doğuş oto çalışma saatleri

Doğuş Otomotiv Çalışma ve Mesai Saatleri

Doğuş Otomotiv, ülkemizde faaliyet göstermekte olan ve 1994 senesinde Doğuş Holding bünyesinde kurulan distribütör ağıdır. Peki Doğuş Oto sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç çalışma saatleri

Kamil Koç Çalışma ve Mesai Saatleri

Kamil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi, 1923 senesinde yük taşımacılığı amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Peki Kamil Koç şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Tesbihane çalışma saatleri

Tesbihane Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Tesbihane, 2011 senesinde İstanbul ilimizde kurul olan bir firmadır. Peki Tesbihane şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Bursa teleferik çalışma saatleri

Bursa Teleferik Çalışma ve Mesai Saatleri

Bursa ilimizde yer almakta olan teleferik, bundan seneler önce 1963 yılında hizmete girmiştir. Peki Bursa teleferik sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

ODTÜ Bookstore çalışma saatleri

ODTÜ Bookstore Çalışma ve Mesai Saatleri

ODTÜ Bookstore yani diğer adıyla ODTÜDEN, Ankara ilimizde bulunmakta olan özellikle öğrencilerin tercih ettiği bir kitapçıdır. Peki ODTÜ Bookstore sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Garenta çalışma saatleri

Garenta Çalışma ve Mesai Saatleri

GarentaDAY, Anadolu Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan bir araç kiralama şirketidir. GarentaDAY sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İsler Kitabevi çalışma saatleri

İşler Kitabevi Çalışma ve Mesai Saatleri

İşler Kitabevleri çok sayıda şubesi bulunan yani zincir haline gelmiş bir kitabevidir. Peki İşler Kitabevi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Occasion çalışma saatleri

Occasion Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Occasion, Erenler Grubu perakende sektöründe yer alan kuruluşlarından bir tanesidir. Occasion şubeleri, mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Başkent Doğalgaz çalışma saatleri

Başkent Doğalgaz Çalışma ve Mesai Saatleri

Başkent Doğalgaz, Ankara ilimizde hizmet vermekte olan bir doğalgaz dağıtım firmasıdır. Peki Başkent Doğalgaz şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaçak kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri ile hizmet saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.