Özel Sektördeki Şirketlerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2018
Kategori

ÖZEL SEKTÖR

ODTÜ Bookstore çalışma saatleri

ODTÜ Bookstore Çalışma ve Mesai Saatleri

ODTÜ Bookstore yani diğer adıyla ODTÜDEN, Ankara ilimizde bulunmakta olan özellikle öğrencilerin tercih ettiği bir kitapçıdır. Peki ODTÜ Bookstore sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Garenta çalışma saatleri

Garenta Çalışma ve Mesai Saatleri

GarentaDAY, Anadolu Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan bir araç kiralama şirketidir. GarentaDAY sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İsler Kitabevi çalışma saatleri

İşler Kitabevi Çalışma ve Mesai Saatleri

İşler Kitabevleri çok sayıda şubesi bulunan yani zincir haline gelmiş bir kitabevidir. Peki İşler Kitabevi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Occasion çalışma saatleri

Occasion Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Occasion, Erenler Grubu perakende sektöründe yer alan kuruluşlarından bir tanesidir. Occasion şubeleri, mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Başkent Doğalgaz çalışma saatleri

Başkent Doğalgaz Çalışma ve Mesai Saatleri

Başkent Doğalgaz, Ankara ilimizde hizmet vermekte olan bir doğalgaz dağıtım firmasıdır. Peki Başkent Doğalgaz şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaçak kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri ile hizmet saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Atasun optik çalışma saatleri

Atasun Optik Çalışma ve Mesai Saatleri

Atasun Optik ülkemizde optik perakende sektöründe hizmet vermekte olan bir şirkettir. Peki Atasun Optik şubeleri ya da mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Pupa çalışma saatleri

Pupa Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Pupa, ülkemizde faaliyet göstermekte olan en yaygın Apple Premium Reseller olarak öne çıkmaktadır. Peki Pupa mağazaları yani şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Boyner çalışma saatleri

Boyner Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla Boyner, 1981 yılında kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Peki Boyner mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Aksa doğalgaz çalışma saatleri

Aksa Doğalgaz Çalışma ve Mesai Saatleri

Aksa Doğalgaz, 2002 yılında Kazancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan ve doğalgaz dağıtımı yapan bir şirkettir. Aksa Doğalgaz sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Petburada çalışma saatleri

Petburada Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Petburada, pet sektöründe yani hayvanlara yönelik sektörde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Petburada mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır, yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.