Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Atasun optik çalışma saatleri

Atasun Optik Çalışma ve Mesai Saatleri

Atasun Optik ülkemizde optik perakende sektöründe hizmet vermekte olan bir şirkettir. Peki Atasun Optik şubeleri ya da mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Pupa çalışma saatleri

Pupa Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Pupa, ülkemizde faaliyet göstermekte olan en yaygın Apple Premium Reseller olarak öne çıkmaktadır. Peki Pupa mağazaları yani şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Boyner çalışma saatleri

Boyner Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla Boyner, 1981 yılında kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Peki Boyner mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Aksa doğalgaz çalışma saatleri

Aksa Doğalgaz Çalışma ve Mesai Saatleri

Aksa Doğalgaz, 2002 yılında Kazancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan ve doğalgaz dağıtımı yapan bir şirkettir. Aksa Doğalgaz sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Petburada çalışma saatleri

Petburada Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Petburada, pet sektöründe yani hayvanlara yönelik sektörde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Petburada mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır, yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Notebook kırtasiye çalışma saatleri

Notebook Kırtasiye Çalışma ve Mesai Saatleri

Notebook Kırtasiye, uzun yıllardır faaliyette olan, mağazalarında kitap, kırtasiye, hobi ürünleri, hediyelik ürünler, oyuncak satışı gerçekleştiren bir mağazalar zinciridir. Notebook Kırtasiye mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Tuğba Kuruyemiş çalışma saatleri

Tuğba Kuruyemiş Çalışma ve Mesai Saatleri

Tuğba Kuruyemiş, 1980 yılında Aydın ilimizde kurulmuş olan bir kuruyemiş firmasıdır. Tuğba Kuruyemiş mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır, yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Sportive çalışma saatleri

Sportive Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Sportive, ülkemizde uzun yıllardır hizmet etmekte olan bir spor perakende zinciridir. Peki Sportive şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Modalife Mobilya çalışma saatleri

Modalife Mobilya Çalışma ve Mesai Saatleri

Modalife Mobilya, 1990 yılında küçük bir atölye ile faaliyetlerine başlamıştır. Peki Modalife Mobilya şubeleri yani mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

TveK çalışma saatleri

TveK Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

TveK Kitap Kırtasiye, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren bir perakende kuruluşudur. TveK mağazaları yani şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.