Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Madame Coco çalışma saatleri

Madame Coco Çalışma ve Mesai Saatleri

Madame Coco ev tekstili alanında hizmet veren ülkemizin en büyük mağazalar zincirinden bir tanesidir. Madame Coco mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani Madame koko çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Takıştır bijuteri çalışma saatleri

Takıştır Bijuteri Çalışma ve Mesai Saatleri

Takıştır Bijuteri, ülkemizde 50’yi aşkın şubesi bulunan bir mağazalar zinciridir. Takıştır Bijuteri mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

H&M çalışma saatleri

H&M Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

H&M, İsveçli uluslararası perakende giyim firmasıdır. H&M mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

ÇETAŞ çalışma saatleri

ÇETAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri

ÇETAŞ, otomotiv perakendesinde Türkiye’nin en büyük otomotiv bayiliklerini bünyesinde barındıran gruplardan biridir. Peki ÇETAŞ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Nokta kırtasiye çalışma saatleri

Nokta Kırtasiye Çalışma ve Mesai Saatleri

Nokta Kırtasiye; 1994 yılında Tahtakale’de kurulmuş olup, daha sonraki yıllarda kurumsal bölümü ile firmalara, perakende mağazaları ile son kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Nokta Kırtasiye şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Bilkid çalışma saatleri

Bilkid Çalışma ve Mesai Saatleri

Bilkid, kitap ve kırtasiye ürünlerinin yanı sıra öğrencilerin yıl boyunca aktive derslerinde ihtiyaç duyabileceği her türlü malzemeyi bulmalarına olanak tanıyan mağazalar zinciridir. Bilkid sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Gencallar çalışma saatleri

Gencallar Çalışma ve Mesai Saatleri

Samsun ilimizde küçük bir mağaza olarak hizmet vermeye başlayan Gencallar, günümüzde perakendecilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki Gencallar mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.