Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Kırtasiyelerin çalışma saatleri

Kırtasiyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kırtasiye; defter, kağıt, kalem, mürekkep gibi yazı ve hobi araç ve gereçlerini satan işletmelere verilen isimdir. Peki kırtasiyeler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Dişçilerin çalışma saatleri

Dişçilerin Çalışma ve Mesai Saatleri

Dişçi, diş hekimi veya diş doktoru ağız boşluğunun ve diş sağlının korunması, diş ve diş eti hastalıklarının tedavisi ile diş ve çene ameliyatları ile takma diş yapımı konularında çalışan uzman kişilerdir. Dişçiler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Sahaflar çarşısı çalışma saatleri

Sahaflar Çarşısı Çalışma ve Mesai Saatleri

Sahaflar Çarşısı, İstanbul ilimizde Beyazıt Meydanı yakınında bulunan çok sayıda dükkanın yer aldığı bir çarşıdır. Sahaflar çarşısı saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Sahafların çalışma saatleri

Sahafların Çalışma ve Mesai Saatleri

Sahaf, genel anlamıyla eski, artık basımı gerçekleştirilmeyen ya da ikinci el dergi ve kitapların alınıp satıldığı veya başka kitaplarla değiştirildiği küçük işletmeler ile bu mesleği icra eden kişilere denilmektedir. Peki sahaflar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Sahafların çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Modoko çalışma saatleri

Modoko Mobilyacılar Sitesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Modoko, 1969 yılında kurulmuş olan, günümüzde mobilya üretimi konusunda ülkemizin en modern ve en seçkin mobilyacılar sitelerinden bir tanesidir. Modoko mobilyacılar sitesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

N Kolay çalışma saatleri

N Kolay Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

N Kolay Ödeme Kuruluşu A.Ş. kısaca bilinen adıyla N Kolay, Aktif Yatırım Bankası bünyesinde kurulmuş olan bir ödeme kuruluşudur. N Kolay saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Passolig çalışma saatleri

Passolig Gişelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Passolig, taraftarların sevdikleri ile beraber güven içerisinde stadyumlara girebilmelerini sağlayan bir e-bilet sistemidir. Passolig gişeleri yani satış noktaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Hamamların çalışma saatleri

Hamamların Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Hamamlar, tarihimizin önemli mekanlarından bir tanesidir. Yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmekte olan hamamlar, temizlenmek ve sıhhate kavuşmak adına kullanılmaktadır. Peki hamamlar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Hamamların çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Remzi Kitabevi çalışma saatleri

Remzi Kitabevi Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Remzi Kitabevi, 1927 yılında İstanbul ilimizde açılmış olan bir yayınevidir. İlk olarak Ümit Kitabevi adı ile kurulmuş olup, daha sonra Remzi Kitabevi adını almıştır. Peki Remzi Kitabevi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Zara çalışma saatleri

Zara Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Zara, İspanyol merkezli bir aksesuar ve giyim markasıdır. 1975 yılında kurulmuş olan Zara, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Peki Zara mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Zara çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.