Silifke Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

by admin

Silifke Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2022

Silifke Devlet Hastanesi Mersin ilimizin Silifke ilçesinde yer almaktadır. Bölge halkına bir çok branşta hizmet vermekte olan hastane bünyesine yılın belirli dönemlerinde ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Silifke Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu yazımızda yayınlamış olduğu iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları haberimizde bulabilirsiniz.

Silifke Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2022

Silifke Devlet Hastanesi tarafından yeni yılda alımı yapılması planlanan boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları arasında: personel alımı, taşeron işçi alımı, özel güvenlik görevlisi alımı, temizlik elemanı alımı, hemşire alımı, hasta kayıt personeli alımı, ambulans şoförü alımı, ebe alımı, tekniker ve teknisyen alımı, eski hükümlü, tıbbi sekreter alımı, anestezi teknikeri alımı, ameliyathane personeli alımı, engelli personel, hasta bakıcı ve hasta bakım personeli alımı, hasta hakları birimi personeli, radyoloji teknikeri, sözleşmeli personel ve sözleşmeli memur alımı gibi ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu, deneyimli deneyimsiz bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda boş kadro yer almakta. Peki tüm bu iş ilanlarına, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Silifke Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Silifke Devlet Hastanesi bünyesine alımı yapılması planlanan personel, işçi ve diğer birimlerde görev yapacak kişilerin öncelikli olarak hastane duyurular kısmını takip etmesi gerekmektedir. Yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirilen alımların büyük bir kısmı işkur aracılığı ile yapılmaktadır. Aynı zamanda memur kadroları için alımlar kpss üzerinden gerçekleştirilmekte ve bakanlık tarafından atamaları yapılmaktadır. Aşağıdaki linkten güncel duyuruları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bakanlık tarafından yapılacak alımları da yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Konu hakkındaki soru ve görüşlerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Silifke Devlet Hastanesi güncel duyurular ve iş başvurusu için TIKLAYIN!

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz