Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

by admin

Faaliyetlerine şu an için sadece istanbul il sınırları içerisinde hizmet vermekte olan Tatbak Marketleri; baklava, sarma, kadayıf, pasta gibi 250’yi aşkın çeşitli gıda ürünlerinin satışını gerçekleştiren bir mağaza zinciridir. Tatbak kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüz itibariyle 70’i aşkın şubesi ile hizmet verir hale gelmiştir. Uygun fiyatlarda, kaliteli ve hijyen standartlarına uygunluğu ile müşterilerinin gönlünde tat kuran Tatbak mağazaları çalışma saatleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

TATBAK Açılış ve Kapanış Saatleri 2022

TATBAK mağazalarının tümü saat 10:00’da açılmakta ve saat 21:00’da kapanmaktadır. Mağazanın öğle tatili ise bulunmamaktadır.  TATBAK mağazaları Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da yine aynı mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Tatbak Sabah Saat Kaçta Açılıyor? : Tatbak Şubeleri hafta içi ve hafta sonu her gün sabah saat 10.00’da açılmaktadır.

Tatbak Saat Kaça Kadar Açık? : Tatbak mağazaları hafta içi ve hafta sonu her gün saat 21:00’a kadar açıktır.

Tatbak Saat Kaçta Kapanıyor? : Tatbak marketleri aksam saat 21:00 itibari ile kapanmakta ve müşterilerine hizmet vermemektedir.

Tatbak Market Hafta Sonu Açık mı Kapalı mı? : Tatbak marketleri hafta sonu cumartesi ve pazar günleri açıktır hizmet vermektedir.

Tatbak Market Bayramda ve Arife Günü Açık mı Kapalı mı? Tatbak marketleri bayramın birinci günü hizmet vermemektedir. Arife günü ve bayramın birinci günü hariç diğer günleri hizmet vermektedir.

Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içerisinde bulunan stantlarında halka sunmaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır. Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanına sahip olan Tatbak imalathanesinde üretilen tüm ürünler her gün mağazalara iletilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan, güvenilir, ekonomik ürün portföyüne sahip Tatbak mağazası açılış saatleri, kapanış saatleri, kapanma saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz