Vatan Bilgisayar Mesai Saatleri ve Açılış kapanış Saatleri

by admin

Vatan Bilgisayar, ülkemizde açılmış olan ilk bilgisayar mağazasıdır. 1983 yılında İstanbul ilimizde faaliyet göstermekte olan Vatan Bilgisayar, 135’i aşkın mağazasında 5 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Vatan Bilgisayar her geçen gün yeni bir ilimizde daha açılmakta ve büyüme rakamlarını düzenli olarak yukarılara çekmektedir. Peki Vatan Bilgisayar mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, mağazalar saat kaça kadar açık? Yazımızın devamında Vatan Bilgisayar çalışma saatleri ve mesai saatleri ile çalışma günleri yer almaktadır.

Vatan Bilgisayar (Computer) Çalışma Saatleri 2022

Vatan Bilgisayar mağazaları hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta ve 22:00’da kapanmaktadır. Vatan Bilgisayar mağazalarında öğle arası tatili bulunmamakta ve mağazalar mesai saatleri içerisinde düzenli olarak açık tutulmaktadır.

Vatan Bilgisayar Saat Kaçta Açılıyor : Bütün Vatan Bilgisayar mağazaları sabah saat 10:00’da açılmaktadır.

Vatan Bilgisayar Saat Kaçta Kapanıyor : Vatan Bilgisayar mağazaları akşam saat 22:00’da kapanmaktadır.

Vatan Bilgisayar Hafta Sonu Açık Mı : Vatan Bilgisayar, Cumartesi ve Pazar günleri de yine aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedirler.

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Çağrı merkezimizden ( 0850 222 56 56 ) Hafta içi 9:00 – 18:40 hafta sonu 10:00 17:00 saatleri arasında destek hizmeti, haftanın 7 günü 9:00 22:00 saatleri arasında satış yapılmaktadır.

Vatan Bilgisayar Satış Sonrası Destek Çalışma Saatleri : Satış sonrası destek hafta içi : 09:00 – 18:40 hafta sonu: 09:00 – 16:00 arasında hizmet vermektedir ve satış sonrası destek ekibinde çalışan sayısı satış ekibinde çalışan sayısının % 20 si kadardır.

Vatan Bilgisayar Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Vatan Bilgisayar Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda ve çeşitli resmi tatil günlerinde bazı şubelerini açık durumda bulundurmaktadır. Bu şubeler açıklandığında yine mesaisaatleri.net sitesi olarak gerekli duyuruları gerçekleştireceğiz. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır.

Bu yazımızda Vatan Bilgisayar açılış saati ve kapanış saati ile çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz